İlan Kralı | Bedava İlan Sitesi

Gizlilik / Çerezler

İşbu Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Bilgilendirme’nin (Bilgilendirme) amacı, ilankrali tarafından yönetilmekte olan https://www.ilankrali.com/  adresinde yer alan internet sitesinin, (Portal) kullanımı sırasında elde edilen ve/veya üçüncü kişilerden alınan kişisel verilerin kullanımına ilişkin olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun’un (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) 10. maddesi ile getirilen aydınlatma yükümlülüğünün yerine getirilmesidir. Ayrıca Kullanıcılar’ın Portal’ın kullanımı ile ilgili olarak İlankrali tarafından toplanan veya Kullanıcıların pozitif hareketleri ile kendilerinin Portal’a girdikleri kişisel verilerin toplanma şekilleri, işlenme amaçları, hukuki nedenleri ve hakları konularında şeffaf bir şekilde Kullanıcıları bilgilendirmektir.

Çeşitli kategorilerdeki ürün ve hizmetleri sunanlar ile potansiyel alıcılar, İlan krali’in sunduğu güvenli ortam üzerinden buluşarak alışverişlerini yapmaktadırlar. Bu faaliyet içerisinde işbu Bilgilendirme metninde belirtildiği şekilde kişisel veriler İlan kralı fonksiyonlarının kullanılabilmesinin gereği olarak işlenmektedir.

 

Haklarınız ve Yükümlülükleriniz

ilankrali.com alıcı ve satıcıların elektronik ortamda ticaret yapabildikleri bir platformdur. Bu platformda yürürlükte olan tüm ticari kural ve kanunlar geçerlidir.

ilankrali.com üzerinden yapılan faaliyetler ve alım satım işlemleri sözleşmeler ve kurallarla belirlenmiştir.

Bu bölümde;

  • Kullanıcılar ve ilankrali.com arasındaki ilişkileri düzenleyen “Üyelik Sözleşmesi” ni okuyabilir, 
  • ilankrali.com kuralları ve politikalarını inceleyebilir,
  • ilankrali.com’ da satışı yasak olan “Yasaklı Ürünler Listesi“ni de görebilirsiniz. 

Kullanım Şartları

www.ilankrali.com alan adlı internet sitesini kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. www.ilankrali.com internet sitesini ziyaret ederek ve/veya mobil uygulamalarını kullanarak (internet sitesi ve/veya mobil uygulamalar bundan böyle “Portal” olarak anılacaktır) ve/veya “Üye” olarak, işbu “Kullanım Koşulları”nı okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı, “Kullanım Koşulları”nda belirtilen ve “Portal”da bulunan ve zaman içinde yer alacak tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi, “Portal”da belirtilen tüm hususlarla ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğinizi kabul, beyan ve taahhüt ediyorsunuz. Bu koşulları kabul etmediğiniz takdirde, lütfen “Portal”ı kullanmaktan vazgeçiniz.

1.1.İşbu “Portal”ın sahibi “ilankrali.com (bundan böyle kısaca “İlankrali” olarak anılacaktır)’dir. “Portal”da sunulan ve işbu “Kullanım Koşulları”nın 3. maddesinde belirtilen hizmetler, “İLAN KRALI” tarafından sağlanmaktadır.

1.2. “İLAN KRALI” işbu “Kullanım Koşulları”nı, “Portal”da yer alan her tür bilgi ve “İçerik”i, “KULLANICI”ya herhangi bir ihbarda veya bildirimde bulunmadan dilediği zaman değiştirebilir. Bu değişiklikler periyodik olarak “www.ilankrali.com”da yayımlanacak ve yayımlandığı tarihte geçerli olacaktır. “Portal” hizmetlerinden belirli bir bedel ödeyerek ya da bedelsiz olarak yararlanan veya herhangi bir şekilde “Portal”a erişim sağlayan her gerçek veya tüzel kişi “Kullanım Koşulları”nı ve “İLAN KRALI” tarafından işbu “Kullanım Koşulları”nda yapılan her değişikliği kabul etmiş sayılmaktadır. İşbu ” Kullanım Koşulları” www.ilankrali.com internet sitesi üzerinden yayınlanarak; “Portal”ı kullanan her gerçek veya tüzel kişi tarafından erişimi mümkün kılınmıştır.

 

Müşteri İlişkileri Taahhütnamesi

 

1. ilankrali.com Müşteri ilişkileri Merkezi tüm kullanıcılarına haftanın 7 günü günün her saati kesintisiz hizmet vermeyi taahhüt eder.

2. ilankrali.com Müşteri İlişkileri Merkezi tüm kullanıcılarına, ürün, kampanya ve servislerle ilgili şeffaf ve anlaşılır şekilde bilgi ve destek verir.

3. ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetimi Sertifikası’na sahip ilankrali.com Müşteri İlişkileri Merkezi’ne ulaşan tüm kullanıcılar, tek tuşla gerçek bir müşteri temsilcisiyle görüşebilir.

4. ilankrali.com Müşteri İlişkileri Merkezi’ne iletilen yazılı veya sözlü taleplerle ilgili kullanıcılara en geç 72 saat içinde yazılı ya da sözlü bilgi verilir.

5. ilankrali.com Müşteri İlişkileri Merkezi, kullanıcılarının kişisel bilgi gizliliği ve mahremiyetine saygı duyar. Kullanıcıların kişisel verileri farklı amaçlarla kullanılmaz.

 

 

Tepe