MOBİLYA MONTAJ SERVİSİ VE MARANGOZ USTASI


MOBİLYA MONTAJ SERVİSİ VE MARANGOZ USTASI (#265)

Fiyat: 75 TL
İlan Ekleme Tarihi: 8.08.2020 (GEBZE / KOCAELİ)
  • "Gebze'de Taşeron Montaj Firması Gebze'de profesyonel sertifikalı montaj ustaları,Elit mobilya mobilya montaj servisi olarak Gebze'nin tüm semtlerine kısacası bütün Anadolu yakasına hizmet vermekteyiz.Yaptığımız işler Mobilya Montajı,Mobilya Tamiri,Mobilya Sökme Takma,Ev ve Ofisinizdeki tüm mobilyaların kurulumu tamiri ve parça değişimleri. Her marka ve model mobilyaların montajını ve tamirini yapmaktayız.İnternet mağazalarından alınan mobilyaların montaj servisini de yapmaktayız,trenyol,koçtaş,tekzen,ikea vs.tüm markaların özel montaj servisi. Arandığında aynı gün hizmet veren,mobilya montaj firması. web adresimiz https://acilustaservisi.net/"

İlan Kategorisi
Profesyonel Hizmetler
İlan Alt Kategorisi
Teknik Servis ve Tamir
Servis Sektörü
Mobilya Tamir
Şirket / Ünvan
Elit Mobilya
  • Lütfen Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz.


    www.ilankrali.com sitemizdeki bütün ilanlarda yer alan bilgiler,döküman ve görsel objelerin gerçek ve doğruluğu ile, yasalara uygunluğu konusundaki sorumluluk tamamiyle ilan verene aittir. ilankrali.com 'un bu konuda hiç bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

🚘. 🏢. 🏕. 📺 🏠 ⛵🛍 🛒 🦮